wersja kontrastowa wersja tekstowa mapa strony
Bałtycka Agencja Artystyczna BART
bart.sopot.pl
Formularz wyszukiwania

Wyciąg z rejestru zmian - 30 wrz 2016 (10:04)

Pobierz PDFDrukuj

Strona główna

Bałtycka Agencja Artystyczna BART

ul. Kościuszki 61
81-703 Sopot

DYREKTOR NACZELNY

Eugeniusz Terlecki
eterlecki@bart.sopot.pl

SEKRETARIAT

tel. (58) 555 84 40 
tel. (58) 555 84 41 
fax (58) 555 84 42 
Katarzyna Majka
sekretariat@bart.sopot.pl

 

Z-CA DYREKTORA DS. ORGANIZACJI IMPREZ

Beata Majka
bmajka@bart.sopot.pl

Z-CA DYREKTORA DS. OPERY LEŚNEJ

Katarzyna Sadecka-Matejko
ksadecka@bart.sopot.pl

 

Z-CA DYREKTORA - DYREKTOR ARTYSTYCZNY PFK SOPOT

Wojciech Rajski
biuro@pfksopot.pl 

DZIAŁ ORGANIZACJI IMPREZ

tel. (58) 555 84 45 
Hanna Marszałek 
hannam@bart.sopot.pl

tel(58) 555 84 53

Hanna Jasiewcz
hjasiewcz@bart.sopot.pl

Agata Postek
apostek@bart.sopot.pl

 

 

MARKETING

tel. (58) 555 84 46 
Mariusz Pszczółkowski 
mpszczolkowski@bart.sopot.pl

BIURO OBSŁUGI WIDZA

tel. (58) 555 84 51
tel. (58) 555 84 52
Magdalena Andrószowska
mandroszowska@bart.sopot.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ

tel. (58) 555 84 49

Główny księgowy 
Piotr Gosieniecki 
pgosieniecki@bart.sopot.pl

Specjalista ds. księgowości 
Maria Rudnicka 
mrudnicka@bart.sopot.pl

KADRY I PŁACE

tel. (58) 555 84 50

Specjalista ds. kadr 
Elżbieta Dias 
edias@bart.sopot.pl

Specjalista ds. płac 
Elżbieta Nowaczyk 
enowaczyk@bart.sopot.pl 

 

OPERA LEŚNA

ul. Moniuszki 12 
81- 829 Sopot 
tel. (58) 555 84 00 
fax (58) 555 84 06 
operalesna@bart.sopot.pl

CATERING

tel. (58) 555 84 02; 603 970 821
Anna Krzyżanowska
catering@bart.sopot.pl

 

 

POLSKA FILHARMONIA KAMERALNA SOPOT

ul. Moniuszki 12
81-829 Sopot
tel. (58) 555 84 21
fax (58) 555 84 28
biuro@pfksopot.pl

TEATR NA PLAŻY

ul. Mamuszki 2
81-718 Sopot
tel. (58) 555 22 34 
fax (58) 555 22 36
info@teatrnaplazy.pl

 

Formularz kontaktowy

Przepisz kod z obrazka

Data publikacji: 30.09.2016 (10:04) Data aktualizacji: 30.09.2016 (10:04)
Osoba publikująca: Beata Majka Osoba modyfikująca: Beata Majka
Autor: Beata Majka liczba wejść: 348
Rejestr zmian